SILVER & METAL / Silver / Bowl 4047336
nr 404 7336
BOWL
Lenght: ()
på fot, silver, 1900-tal., höjd: 18
SEK 400
Monday April 3 2006
at 16:15:00
31/3 13:58:09
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver